AKUMULIATORIUS 12V/40AH-MWL
Gaminio kodas: 12V/40AH-MWL
102,00
Prieinamumas: 11
Techninė specifikacija:
Baterijos talpa: 40 Ah
Nominali įtampa: 12 V
Baterijos įkrovimo srovė: maks. 14 A
Baterijos tipas: AGM (absorbuojančio stiklo kilimėlio) akumuliatoriai, nereikalaujantys priežiūros
Jungtis: M6 varžtas
Baterijos veikimo laikas: 10 … 12 metų
Svoris: 12,5 kg
Dydis: 197 x 166 x 169 mm