AKUMULIATORIUS 12V/75AH-MWP
Gaminio kodas: 12V/75AH-MWP
208,39
Prieinamumas: 6
Techninė specifikacija:
Baterijos talpa: 75 Ah
Nominali įtampa: 12 V
Baterijos įkrovimo srovė: maks. 22,5 A
Baterijos tipas: AGM (absorbuojančio stiklo kilimėlio) akumuliatoriai, nereikalaujantys priežiūros
Jungtis: M6 varžtas
Baterijos veikimo laikas: > 12 metų
Svoris: 25,3 kg
Dydis: 260 x 170 x 207 mm