JUNGIMO ĮRENGINIO ADAPTERIO MAITINIMO BLOKAS 24V/0.75A/GPV
Prekės kodas: 24V/0.75A/GPV
EAN: 5902135147412
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
8,77
Prieinamumas: 3
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 180 … 264V kintamoji srovė
Dažnių diapazonas: 47 … 63 Hz
Išėjimo įtampa: 24V DC
Išėjimo įtampos tolerancija: ± 3 %
Maitinimo adapterio srovės našumas: 0,75A
Išėjimo galia: 18 W
Efektyvumas: 82 %
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Apsauga: Perkrova Trumpasis jungimas
Pasirinktos funkcijos: Apsaugos klasė: II Galimybė montuoti ant sienos
Kūno tipas: Plastikinis, Atsparus vandeniui
Apsaugos klasė: IP67
Darbinė temperatūra: -30 °C … 70 °C
Svoris: 0,12 kg
Dydis: 130 x 25 x 22 mm