PERJUNGIMO ĮRENGINIO ADAPTERIS TINKLO MAITINIMO BLOKAS 24V/1.5A/GPV-MINI
Prekės kodas: 24V/1.5A/GPV-MINI
11,22
Prieinamumas: 9
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 180 … 264V kintamoji srovė
Dažnių diapazonas: 47 … 63 Hz
Išėjimo įtampa: 24V DC
Išėjimo įtampos tolerancija: ± 3 %
Maitinimo adapterio srovės našumas: 1,5 A
Išėjimo galia: 36 W
Efektyvumas: 83 %
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Apsauga: Perkrova Trumpasis jungimas Viršįtampos terminis
Pasirinktos funkcijos: Apsaugos klasė: II Korpusas tinkamas montuoti ant sienos
Kūno tipas: Plastikinis, Atsparus vandeniui
Apsaugos klasė: IP67
Darbinė temperatūra: -20 °C … 70 °C
Svoris: 0,20 kg
Dydis: 140 x 32 x 25 mm