JUNGIMO ĮRENGINIO ADAPTERIO MAITINIMO BLOKAS 3-12V/2.5A/TAY
Prekės kodas: 3-12V/2.5A/TAY
11,91
Prieinamumas: 15
Techninė specifikacija:
Modelio identifikatorius: 3-12V/2,5A/TAY
Įėjimo įtampa: 100 … 240V kintamoji srovė
Kintamosios srovės įvesties dažnis: 50/60 Hz
Išėjimo įtampa: 3,0 V, 4,5 V, 6,0 V, 7,5 V, 9,0 V, 12,0 V DC
Išėjimo srovė: maks. 2,5A
Išėjimo galia: 30,0W
Adapterio tipas: Impulsas
Išėjimo srovės nustatymas: -
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Įtampos jungties tipas: AC : 230 V CEE 7/16 DC – Kampinis kištukas : Keičiami kištuko galai – 6 dalys (2,5 / 0,7 mm, 3,5 mm, 3,5 / 1,3 mm, 4,0 / 1,7 mm, 5,5 / 2,5 mm, 6,3 / 3,0 mm)
Kūno tipas: Korpusas su kištuku
Laido ilgis: 0,65 m
Svoris: 0,092 kg
Dydis: 85 x 50 x 70 mm