KIŠTUKAS JACK-W/2.5/M/MET
Prekės kodas: JACK-W/2.5/M/MET
EAN: 5902887064661
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
0,54
Prieinamumas: 39
Techninė specifikacija:
Jungties tipas: Prijunkite lizdą – Paprastas kištukas, Ø 2,5 mm MONO
Jungiamųjų elementų surinkimas: Prisukimas
Ekrano montavimas: Fiksacija
Šerdies surinkimas: Litavimas
Taikymas: Koaksialinis kabelis
Kabelio skersmuo: maks. 4,5 mm
Medžiaga: Metalas
Pasirinktos funkcijos: Labai paprastas ir greitas montavimas. Atsparumas korozijai.
Svoris: 0,004 kg
Dydis: Ø 9 x 45 mm