KIŠTUKAS JACK-W/3.5/S-HQ VITALCO
Gaminio kodas: JACK-W/3.5/S-HQ
EAN: 5902887069017
Piegādes laiks: 21-25 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
5,54
Prieinamumas: 30
Techninė specifikacija:
Jungties tipas: JACK Vieno kištuko Ø 3,5 mm STEREO (TRS)
Jungiamųjų elementų surinkimas: Prisukimas
Ekrano montavimas: Fiksacija
Šerdies surinkimas: Litavimas
Kabelio skersmuo: maks. 4,5 mm
Medžiaga: Metalas
Pasirinktos funkcijos: Paauksuotos jungtys apsaugo nuo kontakto oksidacijos Atsparumas korozijai
Svoris: 0,009 kg
Dydis: Ø 9,5 x 60 mm