DAHUA TPC-M40-B25-G IP kaamera
Tootekood: TPC-M40-B25-G
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
Saadavus: 0
Tehniline kirjeldus:
Andur: Jahutamata VOx mikrobolomeeter
Maatriksi suurus: 400 x 300 pikslit
Piksli suurus: 17 µm
Ekraan: 0,4 ” LCOS, 1280 x 960 pikslit
Termiline tundlikkus (NETD): ≤ 35 mK @ F1.0
Spektri ulatus: 8 µm … 14 µm
Värvipalett: 4
Objektiiv: 25 mm
Nähtavusnurk: 15,5°
Videoväljund: CVBS
Mälukaardi pesa: Toetab kuni 256 GB suuruseid Micro SD-mälukaarte (kohalik salvestamine on võimalik)
Pildi tihendamise meetod: H.265
Võrguliides: WiFi
Tuvastamiskaugus DRI: 900 m
Aku eluiga: ≤ 5 h
Tavaline aku laadimisaeg: < 3 h
Toiteallikas: Aku Li-Ion, 5 V DC / 500 mA (toiteadapter on kaasas)
Energiatarve: < 2,2W
Keha: Kompaktne – Plast + kumm
Värv: Must + hall
Töötemperatuur: -20 °C … 55 °C
Kaitseklass: IP67
Kaal: 0,45 kg
Suurus: 193,4 x 66,4 x 68,7 mm