ELEKTRIKAABEL OMY-2X1.5/B
Tootekood: OMY-2X1.5/B
EAN: 5902887070563
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
1,49
Saadavus: 200
Tehniline kirjeldus:
Jaotises: 100 m. Hind on 1 m kohta terve rulli ostmisel.
Sisemine südamik: 2 x 1,5 mm² – keerutatud traat Cu
Nimipinge: 300 / 300V
Väline kate: Ø 7,0 mm PVC