KINNITUD KARP SH-250/310/145 250 x 310 x 145 mm
Tootekood: SH-250/310/145
97,27
Saadavus: 6
Tehniline kirjeldus:
Valmistamismaterjal: Alumiiniumist PA11
Värv: Helehall (RAL 7035)
Paigaldusplaat: 258 x 205 mm – Metallist
Valitud funktsioonid: Hermeetiline kummitihend Alumiiniumi omadused PA11 : Kõrge vastupidavus korrosioonile, sealhulgas meretingimustes ja tööstuskeskkonnas Hea tõmbetugevus Kõrge materjali väsimuskindlus Avad kaablitele alt: Ø 21 mm – 2 tk, Ø 16 mm – 3 tükki
Kaal: 1,7 kg
Korpuse välismõõtmed: 250 x 310 x 145 mm
Sisemõõtmed: 235 x 290 x 110 mm