PIDEV IMpulssvõimsus AUPS-70-120-F ATTE
Tootekood: AUPS-70-120-F
106,50
Saadavus: 4
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Ümberkujundamised
Sisendpinge: 190 … 260 V AC / 50 Hz
Väljundpinge: 10.2 … 13,8 V DC (puhverdatud töö)
Väljundvool (kokku): 6 A (püsiv töö)
Aku laadimisvool: 1 A / 2 A – Hüppaja JP1-sse
Võimsus: 72 W (pidev töö)
Väljundite arv: 1
Valitud funktsioonid: LED indikaator Tõhusus : 90% @ 70W OC tüüpi tehnilised väljundid signaal pingekadu (OUF) toiteploki väljundis ja 230V (ACF) võrgus Peamised kaablisisendid korpuse tagaküljel Rastermooduli kinnitussüsteem (ühildub ATTE kaubamärgi seadmetega) – 10,8 mm võre Seinakinnitus Sisekasutus Kaitseklass : IP20
Akupesa: 12 V / 7 … 18 Ah
Aku maksimaalsed mõõtmed: 220 x 170 x 100 mm
Töötemperatuur: -25 … 50 °C
Kaal: 2,3 kg
Suurus: 325 x 305 x 88 mm