LÜLITUSSEADME ADAPTER TOITEPLOKK 12V/4A/GPV
Tootekood: 12V/4A/GPV
15,10
Saadavus: 14
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 100 … 240 V vahelduvvool
Sagedusvahemik: 50/30 Hz
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Toiteadapteri voolutugevus: 4 A
Väljundvõimsus: 48 W
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Ülekoormus Lühis Ülepinge Temperatuur
Keretüüp: Plastik
Töötemperatuur: -20 °C … 70 °C
Kaitseklass: IP67
Valitud funktsioonid: Korpus sobib seinale kinnitamiseks
Kaal: 0,31 kg
Suurus: 148 x 40 x 34 mm