LÜLITI ADAPTER TOITEVÕIME PMT-24V100W2BA Delta Electronics
Tootekood: PMT-24V100W2BA
20,86
Saadavus: 20
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 100 … 240 V vahelduvvool
Väljundpinge: 24 V alalisvool
Väljundvoolu seadistamine: 21,6 … 26,4V
Toiteadapteri voolutugevus: 4,5A
Väljundvõimsus: 108 W
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Lühis Ülekoormus Ülepinge Termokaitse elektrilöögi eest
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: -30 °C … 70 °C / 5% … 95%
Kaal: 0,28 kg
Suurus: 129 x 97 x 30 mm