LÜLITI ADAPTER TOITEVÕIME PMT-24V150W2BA Delta Electronics
Tootekood: PMT-24V150W2BA
23,46
Saadavus: 8
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 100 V … 120V AC 200V … 240 V vahelduvvoolu seadistus lülitiga
Väljundpinge: 24 V alalisvool
Väljundvoolu seadistamine: 21,6 … 26,4V
Toiteadapteri voolutugevus: 6,25 A
Väljundvõimsus: 150W
Väljundite arv: 2 tk.
Kaitse: Lühise ülekoormustemperatuur
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: -30 °C … 70 °C / 5% … 95%
Kaal: 0,35 kg
Suurus: 159 x 97 x 30 mm