UPSi AKU 12V/2.1A/2.6AH/2.5 25W 12V DC PowerWalker
Tootekood: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
38,87
Saadavus: 12
Tehniline kirjeldus:
Nimivool: 25W
Täisvõimsus: -
Sisendpinge: 90 … 264 V vahelduvvool
Sisendsagedus: 50/60 Hz
Väljundpinge: 12 V DC ± 5%
Pistik: Pistik 2,5/5,5 mm
Laadimisaeg (kuni 90% tasemeni): 3 tundi
Eeldatav aku tööiga: 50 minutit – 50% koormus @ 1A, 34 minutit (meie testid) 25 minutit – 100% koormus @ 2A, 17 minutit (meie testid)
Aku: 3,7 V / 2,6 Ah
Väljundite arv: 1 x 2,5/5,5 mm pistik juhtmele
Lülitusaeg: 2 … 6 ms
Töörežiimi häire: LED-dioodid
Kaitse: Ülepinge
Suurus: 108 x 77 x 45 mm