UPS-i aku AT-UPS2000R-RACK 2000 VA IDA
Tootekood: AT-UPS2000R-RACK
237,00
Saadavus: 16
Tehniline kirjeldus:
Nimivool: 1200W
Täisvõimsus: 2000 VA
Sisendpinge: 230 V vahelduvvool ± 25 %
Sisendsagedus: 50/60 Hz (automaatne tuvastus)
Väljundpinge: 230 V AC ± 10% (ligikaudne siinuslaine)
Väljundsagedus: 50/60 Hz ±1 %
Pinge seadistamine: -
Sageduse seadistamine: -
Lülitusaeg: 2 … 7 ms (tavaline), max. 10 ms
Laadimisaeg (kuni 90% tasemeni): ≤ 8 tundi
Aku: 2 tükki – 12V/9Ah
Eeldatav aku tööiga: 62 minutit @ 100 W, 31 minutit @ 200 W, 16 minutit @ 300 W, 9,5 minutit @ 500 W
Väljundite arv: 2 tk CEE 7/3 (Schuko)
Tarkvara haldamine: UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux)
Kaitse: Fuse Surge Liigpingekaitse Etherneti filter
Rakendus: videovalvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed
Keretüüp: 19-tolline riiul
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: 0 °C … 40 °C / 0 … 90 %
Kaal: 14,8 kg
Suurus: 440 x 310 x 132 mm, RACK 19', 3U