AKUMULIATORIUS 12V/80AH-MWL
Gaminio kodas: 12V/80AH-MWL
181,55
Prieinamumas: 4
Techninė specifikacija:
Baterijos talpa: 80 Ah
Nominali įtampa: 12 V
Baterijos įkrovimo srovė: maks. 24 A
Baterijos tipas: AGM (absorbuojančio stiklo kilimėlio) akumuliatoriai, nereikalaujantys priežiūros
Jungtis: M6 varžtas
Baterijos veikimo laikas: 10 … 12 metų
Svoris: 23,4 kg
Dydis: 255 x 166 x 205 mm