SANTRAUKTAS DARBAS SH-230/210/145 230 x 210 x 145 mm
Prekės kodas: SH-230/210/145
76,21
Prieinamumas: 5
Techninė specifikacija:
Gamybos medžiaga: Aliuminis PA11
Spalva: Šviesiai pilka (RAL 7035)
Montavimo plokštė: 168 x 193 mm – Metalas
Pasirinktos funkcijos: Hermetiškas guminis tarpiklis Aliuminio savybės PA11 : Didelis atsparumas korozijai, įskaitant jūrų sąlygas ir pramoninę aplinką Geras atsparumas tempimui Didelis medžiagos atsparumas nuovargiui Skylės kabeliams iš apačios: Ø 21 mm – 2 vnt, Ø 16 mm – 2 vnt
Svoris: 1,25 kg
Išoriniai korpuso matmenys: 230 x 210 x 145 mm
Vidiniai matmenys: 205 x 220 x 110 mm