AC MAITINIMO ADAPTERIS 12-24V/4A/TAY
Prekės kodas: 12-24V/4A/TAY
14,28
Prieinamumas: 60
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 100 … 240V kintamoji srovė
Dažnių diapazonas: 50/60 Hz
Išėjimo įtampa: 12V, 15V, 16V, 18V, 19V, 20V, 24V DC
Maitinimo adapterio srovės našumas: 4,5 A @ 12, 15, 16, 18, 19 V 4 A @ 20, 24 V