AC POWER ADAPTER 12-24V/4A/TAY
Product code: 12-24V/4A/TAY
14,28
Availability: 60
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Voltage power: 100 … 240 V AC
Frequency range: 50/60Hz
Output voltage: 12V, 15V, 16V, 18V, 19V, 20V, 24V DC
Power adapter current performance: 4.5 A @ 12, 15, 16, 18, 19 V 4 A @ 20, 24 V