AC MAITINIMO ADAPTERIS PSC-12015
Prekės kodas: PSC-12015
13,77
Prieinamumas: 72
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 100 … 240V kintamoji srovė
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Maitinimo adapterio srovės našumas: 1,5 A
Išėjimo galia: 18 W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Įtampos jungties tipas: 2,1/5,5 mm Paprastas kištukas
Kūno tipas: Plastikas
Apsaugos klasė: IP67
Pasirinktos funkcijos: Apsauga nuo viršįtampių Įrenginys yra labai mažo dydžio
Darbinė temperatūra: 0 °C … 40 °C
Svoris: 0,16 kg
Dydis: 58 x 58 x 28 mm