MAIŅSTRĀVAS BAROŠANAS ADAPTERIS PSC-12015
Preces kods: PSC-12015
13,77
Availability: 72
Technical Specification:
Adapter type: Impulse
Voltage power: 100 … 240 V AC
Output voltage: 12V DC
Power adapter current performance: 1.5A
Output power: 18W
Number of outputs: 1 piece
Voltage connector type: 2.1/5.5 mm Vienkāršs spraudnis
Body type: Plastics
Protection class: IP67
Operating temperature: 0°C … 40°C