MOD.100/12/16 stulpų laikikliai diskams su 12 mm skylėmis: CAME, ROGER, FAAC, Genius, DTM, Proxima, Hato, Tousek ir kt.
Prekės kodas: 62075
Piegādes laiks: 20-22 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
24,68
Prieinamumas: 10
MOD.100/12/16 laikikliai stulpams, skirti operatoriams su 12 mm skylėmis: CAME, FAAC, Genius, Proxima ir kt.
Tikslas
Tikslas
Pagaminta Lenkijoje, sustiprintų laikiklių rinkinys stulpams, tinka visiems operatoriams su 12 mm skersmens skylėmis, įskaitant: CAME, ROGER, FAAC, GENIUS, DTM, PROXIMA, HATO, TOUSEK ir kt.
Į komplektą įeina pora reguliuojamų laikiklių (2 vnt.).
Techninė specifikacija:
Techninė specifikacija:
  • Modelis: MOD.100/12/16
  • Poslinkis: 16 mm nuo stulpo
  • Montavimo plokštės matmenys: 95 mm x 75 mm
  • Pavaros poslinkio nuo stulpo reguliavimas: 92 mm, 108 mm, 124 mm, 140 mm
  • Spalva: Cinkuotas (sidabras)
  • Pagaminta iš: 6 mm storio plienas
  • Apsauga nuo korozijos: Cinkuota
  • Skylės stulpų tvirtinimui: 9 mm
  • Montavimo skylės pavaroje: 12 mm