MOD.N/120/70 rokturi NICE WINGO piedziņām
Preces kods: 62082
Piegādes laiks: 20-22 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
21,60
Prieinamumas: 7
Tikslas
Tikslas
Komplektā ietilpst pāris (2 gab.) rokturu.
Techninės specifikacijos:
Techninės specifikacijos:
  • Modelis: MOD.N/120/70
  • Lokšņu metāla izmēri montāžas izmēri: 120 mm x 70 mm.
  • Spalva: Cinkots (sudraba)
  • Pagaminta iš: 5 mm bieza tērauda
  • Apsauga nuo korozijos: Cinkuota
  • Vārtu stiprinājuma caurumi: 9 mm
Roktura montāžas instrukcija Modelis: MOD.N/120/70 bez metināšanas
Kronšteinu uzstādīšanas instrukcija Modelis: MOD.N/120/70 bez metināšanas
  • 3. Izveidojiet montāžas caurumus: Pēc kronšteina uzstādīšanas izurbiet divus caurumus. Ieteicamais cauruma diametrs ir 8 mm vai 10 mm atkarībā no vēlamā skrūvju izmēra.
  • 4. Saskrūvējiet elementus kopā: Pēc caurumu izurbšanas izmantojiet atbilstošas skrūves (8 mm vai 10 mm) un uzgriežņus, lai pastāvīgi savienotu kronšteinu ar vārtiem. Pievelciet visas detaļas, lai nodrošinātu stabilu un stabilu stiprinājumu.