KONVERTERIO MODULIS ASUC-30-AD0-OF DC/DC ATTE
Prekės kodas: ASUC-30-AD0-OF
18,84
Prieinamumas: 37
Techninė specifikacija:
Tipas: Įtampos padidinimas, DC/DC
Įėjimų skaičius: 1
Išėjimų skaičius: 1
Įtampos galia: 10 … 30V DC
Išėjimo įtampa: 12 … 48V DC
Išėjimo srovės nustatymas: -
Išėjimo srovė: 2,5 A (maks.)
Galia: 30 W @ 12 V (maks.)
Apsauga: Apsauga nuo priešingo poliškumo įėjimo įtampos
Svoris: 0,02 kg
Dydis: 62 x 31 x 20 mm (su laikikliu) 60 x 25 x 16 mm (be laikiklio)