PERJUNGIMO ĮRENGINIO ADAPTERIS MAITINIMAS 12V/10A/GPV
Gaminio kodas: 12V/10A/GPV
31,80
Prieinamumas: 1
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 200 … 240V kintamoji srovė
Dažnių diapazonas: 50/60 Hz
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Maitinimo adapterio srovės našumas: 10 A
Išėjimo galia: 120 W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Apsauga: Perkrova Trumpasis jungimas Viršįtampos terminis
Kūno tipas: Plastikas
Darbinė temperatūra: -20 °C … 70 °C
Apsaugos klasė: IP67
Pasirinktos funkcijos: Korpusas tinkamas montuoti ant sienos
Svoris: 1,04 kg
Dydis: 205 x 70 x 45 mm