PERJUNGIMO ĮRENGINIO ADAPTERIS TINKLO MAITINIMO ĮRENGIMAS MDR-100-12
Gaminio kodas: MDR-100-12
40,98
Prieinamumas: 3
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Impulsas
Įtampos galia: 100 … 240V kintamoji srovė
Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė
Išėjimo srovės nustatymas: 12 … 15 V
Įtampos tolerancija: ± 1 %
Maitinimo adapterio srovės našumas: 7,5 A
Išėjimo galia: 90W
Išėjimų skaičius: 1 gabalas
Efektyvumas: 85 %
Kūno tipas: DIN
MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų): 346000 valandų
Atsparumas vibracijai: IEC60068-2-6, 10 … 500 Hz maks. 2G 90 minučių
Apsauga: Trumpojo jungimo viršįtampis Viršįtampio apsauga
Darbinė temperatūra / santykinė drėgmė: -10 °C … 60 °C / < 95 %
Svoris: 0,42 kg
Dydis: 55 x 100 x 90 mm