LÜLITUSSEADME ADAPTER VÕTUTOITESEADME MDR-100-12
Tootekood: MDR-100-12
40,98
Saadavus: 3
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 100 … 240 V vahelduvvool
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Väljundvoolu seadistamine: 12 … 15 V
Pinge tolerants: ± 1 %
Toiteadapteri voolutugevus: 7,5 A
Väljundvõimsus: 90W
Väljundite arv: 1 tükk
Tõhusus: 85 %
Keretüüp: DIN
MTBF (keskmine riketevaheline aeg): 346000 tundi
Vibratsioonikindlus: IEC60068-2-6, 10 … 500 Hz max. 2G 90 minutit
Kaitse: Lühis Ülepinge Ülepingekaitse
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: -10 °C … 60 °C / < 95%
Kaal: 0,42 kg
Suurus: 55 x 100 x 90 mm