TIESUS KABELIS LV-11X10/HD 11×10
Prekės kodas: LV-11X10/HD
EAN: 8595057608504
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
4,54
Prieinamumas: 38
Techninė specifikacija:
Plotis: 11 mm
Ūgis: 10 mm
Ilgis: 2000 mm
Gamybos medžiaga: PVC
Spalva: Balta
Pasirinktos funkcijos: degumo indikatorius: 850 °C atsparumas smūgiams: 0,5 J vidinė erdvė: 50 mm²
Darbinė temperatūra: -5 °C … 60 °C