AKU 12V/18AH-MWS
Tootekood: 12V/18AH-MWS
32,14
Saadavus: 31
Tehniline kirjeldus:
Aku mahtuvus: 18 Ah
Nimipinge: 12V
Aku laadimisvool: max. 5,0A
Aku tüüp: AGM (absorbeeriv klaasmatt) hooldusvabad akud
Pistik: M5 kruvi
Aku tööiga: 3 … 5 aastat
Suurus: 180 x 165 x 75 mm