HERMEETILINE KORPUS SH-410/310/203 407 x 307 x 203 mm
Tootekood: SH-410/310/203
112,23
Saadavus: 11
Tehniline kirjeldus:
Valmistamismaterjal: Alumiiniumist PA11
Värv: Helehall (RAL 7035)
Paigaldusplaat: 258 x 358 mm – Metallist
Valitud funktsioonid: Hermeetiline kummitihend Alumiiniumi omadused PA11 : Kõrge vastupidavus korrosioonile, sealhulgas meretingimustes ja tööstuskeskkonnas Hea tõmbetugevus Kõrge materjali väsimuskindlus Avad kaablitele alt: Ø 21 mm – 3 tk, Ø 16 mm – 3 tükki
Kaal: 2,39 kg
Korpuse välismõõtmed: 407 x 307 x 203 mm
Sisemõõtmed: 390 x 290 x 180 mm