SANDARBAS GABALAS SH-410/310/203 407 x 307 x 203 mm
Prekės kodas: SH-410/310/203
112,23
Prieinamumas: 11
Techninė specifikacija:
Gamybos medžiaga: Aliuminis PA11
Spalva: Šviesiai pilka (RAL 7035)
Montavimo plokštė: 258 x 358 mm – Metalas
Pasirinktos funkcijos: Hermetiškas guminis tarpiklis Aliuminio savybės PA11 : Didelis atsparumas korozijai, įskaitant jūrų sąlygas ir pramoninę aplinką Geras atsparumas tempimui Didelis medžiagos atsparumas nuovargiui Skylės kabeliams iš apačios: Ø 21 mm – 3 vnt., Ø 16 mm – 3 vnt
Svoris: 2,39 kg
Išoriniai korpuso matmenys: 407 x 307 x 203 mm
Vidiniai matmenys: 390 x 290 x 180 mm