KAABLIKLAMBER OPC-750X7.6/W*P100
Tootekood: OPC-750X7.6/W*P100
24,41
Saadavus: 13
Tehniline kirjeldus:
Pakendis: 100 tk. Hind paki kohta
Pikkus: 750 mm
Laius: 7,6 mm
Materjal: Nailon 66
Tõmbetugevus: 530 N
Värv: Valge
Töötemperatuur: -10 °C … 80 °C
Sulamistemperatuur: 250 °C
Ühenduse läbimõõt: 4  … 220 mm