LÜLITUSSEADME ADAPTER VÕRKTOITEPLOKK 12V/8.3A/GPV-MINI
Tootekood: 12V/8.3A/GPV-MINI
20,86
Saadavus: 8
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 200 … 240V AC
Sagedusvahemik: 50/60 Hz
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Toiteadapteri voolutugevus: 8,3 A
Väljundvõimsus: 100W
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Ülekoormus Lühis Ülepinge
Keretüüp: Plastik
Töötemperatuur: -30 °C … 70 °C
Kaitseklass: IP67
Valitud funktsioonid: Korpus sobib seinale kinnitamiseks
Kaal: 0,4 kg
Suurus: 162 x 42 x 39 mm