LÜLITI SEADME ADAPTER TOITESÜSTEEM 18V/1A/F-MRP SIGNAAL MRP MITME LÜLITI PIstiku F jaoks
Tootekood: 18V/1A/F-MRP
10,70
Saadavus: 17
Signal MRP 18 V/1 A tīkla barošanas bloks ir paredzēts slēdžierīču adaptera funkcijai – nodrošina stabili 18 V DC barošanu slēdžiem ar F tipa (Eiropas) spraudni. Ideāli piemērots instalācijām, kur nepieciešama droša un kompakta barošana slēdžierīcēm.
  • Väljundpinge: 18 V DC ar 1 A maksimālo izejas strāvu.
  • Spraudnis: Eiropas F-tips (Schuko) – tieša pieslēgšana sienas kontaktā.
  • Kompakts korpuss – piemērots slēgierīcēm vai vadības paneļiem.
  • Stabila barošana, samazināta siltumražošana un montāžas vienkāršība.
Tehniline kirjeldus
Mudel / MPN MRP 18 V/1 A
Väljundpinge 18 V DC
Väljundvool 1 A
Sisendpinge 230 V AC (50/60 Hz)
Plugin Type F (Schuko, Eiropa)
Mõõtmed Apm. 60×45×27 mm (spraudnis iekļauts)
Kaal Apm. 0.1 kg
Taotlus Slēdžierīces, vadības sistēmas, durvju/e-vadības paneli
Garantii 2 aastat
Kus see kasulik on?
  • Elektroniskām slēdžierīcēm, kur nepieciešams 18 V barošanas spriegums.
  • Piekļuves kontroles paneļiem un citām vadības ierīcēm.
  • Minimālas barošanas risināšanai telpās, kur ir pieejama 230 V AC kontaktligzda.
  • Āra veida instalācijām ar aizsargātu telpu vai korpusu.
Paigaldussoovitused
  • Pieslēdziet pie pareiza 230 V AC tīkla un ievērojiet polaritāti 18 V izejas.
  • Neuzstādit skara- vai temperatūras ekstremālās vietās.
BUJ
Vai šis adapteris atbalsta 24 V izeju?
Nē — modelis paredzēts 18 V DC izejai.
Vai to var iestrādāt sienā?
Jā, taču pārliecinieties, ka ventilācija ir pietiekama un nav tiešas siltuma emisijas.
Vai tas ir ūdensizturīgs?
Nē — nav IP klasifikācijas; nepieciešams nodrošināt sausu, aizsargātu izvietojumu.
Kas teadsid?
  • Šāda veida barošanas bloki bieži izmanto kā “komandu shēmas” barošanu, jo 18 V ir plaši izmantots vadības spriegums vārtiem, durvīm un slēdžierīcēm.