SLĒGIERĪCES ADAPTERIS TĪKLA BAROŠANAS BLOKS 18V/1A/F-MRP SIGNAL MRP MULTISLĒDŽIEM SPRAUDNIS F
Preces kods: 18V/1A/F-MRP
EAN: 5902887051456
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Piegādes laiks norādītajos datumos
10,70
Pieejamība: 17
Signal MRP 18 V/1 A tīkla barošanas bloks ir paredzēts slēdžierīču adaptera funkcijai – nodrošina stabili 18 V DC barošanu slēdžiem ar F tipa (Eiropas) spraudni. Ideāli piemērots instalācijām, kur nepieciešama droša un kompakta barošana slēdžierīcēm.
  • Izejas spriegums: 18 V DC ar 1 A maksimālo izejas strāvu.
  • Spraudnis: Eiropas F-tips (Schuko) – tieša pieslēgšana sienas kontaktā.
  • Kompakts korpuss – piemērots slēgierīcēm vai vadības paneļiem.
  • Stabila barošana, samazināta siltumražošana un montāžas vienkāršība.
Tehniskā specifikācija
Modelis / MPN MRP 18 V/1 A
Izejas spriegums 18 V DC
Izejas strāva 1 A
Ieejas spriegums 230 V AC (50/60 Hz)
Spraudnis Type F (Schuko, Eiropa)
Izmēri Apm. 60×45×27 mm (spraudnis iekļauts)
Svars Apm. 0.1 kg
Pielietojums Slēdžierīces, vadības sistēmas, durvju/e-vadības paneli
Garantija 2 gadi
Kur noder
  • Elektroniskām slēdžierīcēm, kur nepieciešams 18 V barošanas spriegums.
  • Piekļuves kontroles paneļiem un citām vadības ierīcēm.
  • Minimālas barošanas risināšanai telpās, kur ir pieejama 230 V AC kontaktligzda.
  • Āra veida instalācijām ar aizsargātu telpu vai korpusu.
Uzstādīšanas ieteikumi
  • Pieslēdziet pie pareiza 230 V AC tīkla un ievērojiet polaritāti 18 V izejas.
  • Neuzstādit skara- vai temperatūras ekstremālās vietās.
BUJ
Vai šis adapteris atbalsta 24 V izeju?
Nē — modelis paredzēts 18 V DC izejai.
Vai to var iestrādāt sienā?
Jā, taču pārliecinieties, ka ventilācija ir pietiekama un nav tiešas siltuma emisijas.
Vai tas ir ūdensizturīgs?
Nē — nav IP klasifikācijas; nepieciešams nodrošināt sausu, aizsargātu izvietojumu.
Vai zinājāt?
  • Šāda veida barošanas bloki bieži izmanto kā “komandu shēmas” barošanu, jo 18 V ir plaši izmantots vadības spriegums vārtiem, durvīm un slēdžierīcēm.