LÜLITUSSEADME ADAPTER TOITEPLOKK 24V/1A/GPV
Tootekood: 24V/1A/GPV
EAN: 5901885204383
Piegādes laiks: 22-26 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
8,94
Saadavus: 14
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: 90 … 264 V vahelduvvool
Sagedusvahemik: 47 … 63 Hz
Väljundpinge: 24 V alalisvool
Väljundpinge tolerants: ± 3%
Toiteadapteri voolutugevus: 1 A
Väljundvõimsus: 20W
Tõhusus: 84 %
Väljundite arv: 1 tükk
Kaitse: Ülekoormus Lühis Ülepinge Termiline
Valitud funktsioonid: Kaitseklass: II Seinale paigaldamiseks sobiv korpus
Keretüüp: Plastik, Veekindel
Kaitseklass: IP67
Töötemperatuur: -30 °C … 70 °C
Kaal: 0,18 kg
Suurus: 140 x 32 x 25 mm