LÜLITI ADAPTER TOITEVÕIME PMT-12V150W2BA Delta Electronics
Tootekood: PMT-12V150W2BA
25,23
Saadavus: 17
Tehniline kirjeldus:
Adapteri tüüp: Impulss
Pinge võimsus: seadistus lülitiga 100V … 120V AC , 200V … 240V AC
Väljundpinge: 12 V alalisvool
Väljundvoolu seadistamine: 11,4 … 13,5V
Toiteadapteri voolutugevus: 12,5 A
Väljundvõimsus: 150W
Väljundite arv: 2 tk.
Kaitse: Lühis Ülekoormus Ülepinge Termiline
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: -10 °C … 70 °C / 5% … 95%
Kaal: 0,36 kg
Suurus: 159 x 97 x 30 mm