Lüliti|DAHUA|PoE port 8|PFS3211-8GT-120-V2
Tootekood: 1358600
EAN: 6923172525482
Andmeleht
Piegādes laiks: 14-16 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
Saadavus: 8
Dahua PFS3211-8GT-120-V2 on desktop PoE slēdzis ar 8× Gigabit PoE portiem, paredzēts videonovērošanas un tīkla ierīču barošanai un pieslēgšanai. Tas atbalsta Hi-PoE / IEEE 802.3bt, annab līdz 120 W kopējo PoE jaudu un piedāvā gan SFP, mõlemad RJ-45 uplink pieslēgumus.
  • 8× Gigabit PoE — porti 1–2 līdz 90 W, porti 3–8 līdz 30 W.
  • Ilgā attāluma PoE līdz 250 m — piemērots kamerām attālos punktos.
  • PoE valvekoer — automātiska ierīču restartēšana stabilai darbībai.
Tehniline kirjeldus
Mudel / MPN DH-PFS3211-8GT-120-V2
PoE-pordid 8 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (PoE)
Üleslingi pordid 2 × SFP 1000 Mbps + 1 × RJ-45 Gigabit
PoE standardid IEEE 802.3af / at / bt, Hi-PoE
PoE võimsus Kopā ≤120 W (1–2 ≤90 W; 3–8 ≤30 W)
Ilgā attāluma PoE Līdz 250 m
PoE funkcijas PoE Power Management, PoE Watchdog
Lülitusvõime 33 Gbps
Pakettide edastamine 16.37 Mpps
Puhvermälu 1.75 Mbit
Söötmine 48-57 V DC
Tarbimine Tukšgaitā 5 W, pilnā slodzē 120 W
Kaitse Zibens 4 kV (CM), 2 kV (DM); ESD 8 kV
Paigaldamine Darbvirsma / sienas montāža
Mõõtmed 150 × 110 × 42 mm
Kaal 0.67 kg
Töötemperatuur -30 °C līdz +65 °C