Jungiklis|DAHUA|PoE prievadas 8|PFS3211-8GT-120-V2
Prekės kodas: 1358600
EAN: 6923172525482
Duomenų lapas
Piegādes laiks: 14-16 Maijā
Pristatymo laikas nurodytomis datomis
Prieinamumas: 8
Dahua PFS3211-8GT-120-V2 yra desktop PoE slēdzis ar 8× Gigabit PoE portiem, paredzēts videonovērošanas un tīkla ierīču barošanai un pieslēgšanai. Tas atbalsta Hi-PoE / IEEE 802.3bt, numato līdz 120 W kopējo PoE jaudu un piedāvā gan SFP, abu RJ-45 uplink pieslēgumus.
  • 8× Gigabit PoE — porti 1–2 līdz 90 W, porti 3–8 līdz 30 W.
  • Ilgā attāluma PoE līdz 250 m — piemērots kamerām attālos punktos.
  • PoE Watchdog — automātiska ierīču restartēšana stabilai darbībai.
Techninė specifikacija
Modelis / MPN DH-PFS3211-8GT-120-V2
PoE prievadai 8 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (PoE)
Uplink prievadai 2 × SFP 1000 Mbps + 1 × RJ-45 Gigabit
PoE standartai IEEE 802.3af / at / bt, Hi-PoE
PoE maitinimas Kopā ≤120 W (1–2 ≤90 W; 3–8 ≤30 W)
Ilgā attāluma PoE Līdz 250 m
PoE funkcijas PoE Power Management, PoE Watchdog
Perjungimo pajėgumas 33 Gbps
Paketų persiuntimas 16.37 Mpps
Buferinė atmintis 1.75 Mbit
Maitinimas 48-57 V DC
Vartojimas Tukšgaitā 5 W, pilnā slodzē 120 W
Apsauga Zibens 4 kV (CM), 2 kV (DM); ESD 8 kV
Įrengimas Darbvirsma / sienas montāža
Matmenys 150 × 110 × 42 mm
Svoris 0.67 kg
Darbinė temperatūra -30 °C līdz +65 °C