UPS-i AKU AT-UPS2000/2-LCD 2000 VA IDA
Tootekood: AT-UPS2000/2-LCD
595,37
Saadavus: 2
Tehniline kirjeldus:
Toiteadapteri tüüp: Veebis
Nimivool: 1800W
Täisvõimsus: 2000 VA
Sisendpinge: 230 V vahelduvvool ± 25 %
Sisendsagedus: 50/60 Hz (automaatne tuvastus)
Väljundpinge: 230 V AC ± 5 % (puhas siinuslaine)
Väljundsagedus: 50/60 Hz
Pinge seadistamine: ± 1 %
Sageduse seadistamine: -
Lülitusaeg: 4 ms
Laadimisaeg (kuni 90% tasemeni): 8 tundi
Aku: 6 tükki – 12V/7Ah
Eeldatav aku tööiga: 51 minutit @ 200 W, 24,5 minutit @ 400 W, 16 minutit @ 600 W, 10,5 minutit @ 800 W, 7,5 minutit @ 1000 W, 6,5 minutit @ 1200 W, 5 minutit @ 1600 W
Väljundite arv: 2 tk CEE 7/3 (Schuko), 3 tk IEC-320 C13
Tarkvara haldamine: UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux)
Rakendus: videovalvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed
Keretüüp: Torn
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: 0 °C … 40 °C / 0 … 90 %
Kaal: 22,0 kg
Suurus: 418 x 191 x 332 mm