UPS-i aku AT-UPS2000R/2-RACK 2000 VA IDA
Tootekood: AT-UPS2000R/2-RACK
265,30
Saadavus: 10
Tehniline kirjeldus:
Toiteadapteri tüüp: Line-interaktiivne
Nimivool: 1200W
Täisvõimsus: 2000 VA
Sisendpinge: 230 V vahelduvvool ± 25 %
Sisendsagedus: 50/60 Hz (automaatne tuvastus)
Väljundpinge: 230 V AC ± 10% (ligikaudne siinuslaine)
Väljundsagedus: 50/60 Hz ±1 %
Pinge seadistamine: -
Sageduse seadistamine: -
Lülitusaeg: 2 … 7 ms (tavaline), max. 10 ms
Laadimisaeg (kuni 90% tasemeni): ≤ 8 tundi
Aku: 2 tükki – 12V/9Ah AGM
Eeldatav aku tööiga: 62 minutit 100 W, 31 minutit 200 W, 16 minutit 300 W, 9,5 minutit 500 W, 2,5 minutit 800 W, 1 minut 1000 W
Väljundite arv: 3 tükki – 2 x CEE 7/3 (Schuko), 1 x IEC C13
Tarkvara haldamine: UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux)
Rakendus: videovalvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed
Keretüüp: 19-tolline riiul
Töötemperatuur/suhteline õhuniiskus: 0 °C … 40 °C / 20 … 90%
Kaal: 15,0 kg
Suurus: 440 x 308 x 132 mm, RACK 19″, 3U 485 x 345 x 132 mm (koos kronsteiniga)