VIDOS VIDEOPHONE X M11W-X/S12D
Tootekood: X166
Piegādes laiks: 21-23 Maijā
Tarneaeg määratud kuupäevadel
255,88
Saadavus: 21
VIDOS M11W-X/S12D video sisetelefon LCD-juhtimismonitori ja AHD-uksejaamaga
=”col-sm-12″>
>< >
  • Kõik X-seeria monitorid töötavad X-seeria ja S20DA lüüsijaamadega.
    VIDOS X rakendusega ühilduva VIDOS Home Video Kit ostmise eelised
    ><
  • s”>div>div>
    Avasta kõik VIDOS M11W-X Wi-Fi video-intercommonitori funktsioonid ja tehke õige valik:
    • Menüü kasutamiseks puudutage funktsiooninuppe — intuitiivne ja lihtne kasutada!
    Teie VIDOS-video sisetelefoni täielik funktsionaalsus tänu S12D AHD uksejaamale!
  • Ärge muretsege voolukatkestuste pärast, mis mõjutavad teie juurdepääsukontrollisüsteemi!
  • Toiteallikas võimaldab toita nii monitori kui ka uksejaama, aga ka nõrkvoolu elektrilöögi.
  • 2″>
    • puutetundlikud funktsiooninupud ja 7-tolline TFT LCD-ekraan
    • lihtne pinnakinnitus
    • sisseehitatud kodeerija
    • vandaalikindel ja vastupidav korpus IP66 tihedusklassi ja stiilse värviga (antratsiit)
    • värava ja värava eraldusvõime ning mehaaniline eraldusvõime juhtimine infrapuna nägemisega
    • 2MP punane filter
    • sisseehitatud taustvalgustusega klaviatuur (sissepääsu avamiseks PIN-koodiga)
    • toimimine spetsiaalse mobiilirakenduse abil
    • võimalus komplekti laiendada
    • liikumistuvastus koos võimalusega salvestada fotosid ja videoid
    • reguleeritav kõne ja kõne helitugevus
    • 16 helinakaarti
    • 16 helinakaarti ja välkmälu tugi
    • 128 GB
    • menüü poola keeles
    VIDOS X M11W-X/S12D video sisetelefoni komplekti spetsifikatsioonid ja tehnilised andmed =” rida
    Kaasas – vaata, mida ostad:h”>m>2.coll -s> vaadake, mida ostate:
    • Sisemine LCD Wi-Fi juhtmonitor VIDOS M11W-X
    • VIDOS S12D AHD uksejaam
    • Video sisetelefoni toiteallikas
    • Paigalduskaablid
    • Montaažikomplekt
    • jälgida
    • Juhised
    VIDOS X S12D välispaneel
  • Kaamera eraldusvõime: 2 Mpix
  • Objektiivi vaatenurk: 130° lai
  • IR öövalgus (infrapuna)
  • Mehaaniline infrapunafilter
  • Vandaalikindel alumiiniumsulamist korpus
  • Sisseehitatud taustvalgustusega klahvistik sissepääsu avamiseks PIN-koodiga
  • Ühe relee juhtimine
  • Klaviatuuri programmeerimine administraatori koodi abil
  • Tagaküljega helistamisnupp
  • Sisseehitatud potentsiomeeter uksejaama helitugevuse reguleerimiseks
  • Mehaaniline kaamerarežiimi lüliti (AHD / CVBS)
  • Toetab standardset, vastupidist ja elektromagnetilist temperatuurivahemikku 6perliT.
  • ~ 50°C
  • Mõõdud: 176 mm (g) x 51 mm (laius) x 37 mm (pikkus)
  • Pindkinnitus
  • Toide: 12V DC
  • Väljund elektrilukule: relee, pingevaba NO | NC
  • Värv: antratsiit
  • VIDOS X M11W-X video sisetelefoni monitor
    • 7-tolline TFT LCD ekraan
    • Eraldusvõime 1024x600px, töötab puutemenüü nuppudega
    • funktsionaalne.
    • Võimalus ühendada 2 uksejaama ja 2 C KTV kaamerat (AHD, CVI, TVI, CVBS)
    • Sisseehitatud wifi võimaldab teil suunata vestluse mobiilirakendusse (heli/video)
    • Liikumistuvastusfunktsioon fotode ja videote salvestamise võimalusega
    • Helitugevus
    • Külaliste sõnumite jätmine külalistele
    • Aadress DOMON
    • 16 helinat / eraldi helin iga sissepääsu ja sisetelefoni jaoks
    • Sisemine välkmälu ja microSD-kaartide tugi kuni 128GB Paigaldustüüp: 4 + 2 toide + 2 väraval
    Kõik X-seeria monitorid töötavad X-seeria ja S20DA uksejaamadega
    #VALUE!
    > > > 2"-h VIDOS X M11W-X 29806 sisetelefoni videomonitor
  • 1 x VIDOS X S12D 29800 välimine paneel