Preces kods: HAC-HFW1200RL-IL-T-0280B-DIP
29,42
Prieinamumas: 19
Rezoliucija: 1920x1080 </span>;>Matomumo kampas: 111° </span>;>Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis: 30 metrų </span>;>LED baltos šviesos diapazonas: 30 metrų </span>;>Garsas: Iebūvēts mikrofons, Iebūvēts skaļrunis, Divvirzienu audio straumēšanas atbalsts, Audio atskaņošana, izmantojot koaksiālo kabeli – tikai HD-CVI / HD-TVI </span>;>Maitinimo šaltinis: 12 V nuolatinė srovė </span>; <table>
Standartinis:
AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL
Rezoliucija:
1920 x 1080 – 1080p @ HD-CVI / HD-TVI / AHD @ 25 kadrų dažnis – Vaizdo formatas 16:9,
960 x 576 – 960H @ PAL @ 25 kadrų dažnis
Jutiklis:
CMOS
Objektyvas:
2,8 mm
Matomumo kampas:
111°
Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis:
30 metrų
LED baltos šviesos diapazonas:
30 metrų
IR apšvietiklio galios reguliavimas:
Automatinis
Vaizdo išvestis:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω
Iestatījumi ar DIP pārslēgšanas slēdžiem
Garsas:
  • Įmontuotas mikrofonas,
  • Integruotas garsiakalbis,
  • Dvipusio garso transliacijos palaikymas,
  • Audio atskaņošana, izmantojot koaksiālo kabeli – tikai HD-CVI / HD-TVI
    Pasirinktos funkcijos:
  • Smart Light+ – automatinis apšvietimo galios reguliavimas, kad būtų išvengta perdėto vaizdo
  • D-WDR – platus dinaminis diapazonas
  • 3D NE – Skaitmeninis triukšmo mažinimas
  • BLC/HLC – foninio apšvietimo / intensyvios šviesos kompensavimas
  • AGC – automatinis stiprinimo valdymas
  • Dienas/nakts režīms (color/b&w/auto) – ICR automatinis filtras
  • Automatinis baltos spalvos balansas
  • Veidrodis – veidrodinis atspindys
    Maitinimo šaltinis:
    12 V DC / 550mA
    Energijos suvartojimas:
    ≤ 6.6 W
    Byla:
    Kulka, plastikinė
    Spalva:
    Balta + juoda
    Apsaugos klasė:
    IP67
    Mechaninės apsaugos klasė:
    „“
    Darbinė temperatūra:
    -40 °C … 60 °C