Preces kods: HAC-HFW1200RL-IL-T-0280B-DIP
29,42
Saadavus: 19
Resolutsioon: 1920x1080 </span>;>Nähtavusnurk: 111° </span>;>Infrapunavalgustuse tuvastusala: 30 m </span>;>LED-valge valguse ulatus: 30 m </span>;>Heli: Iebūvēts mikrofons, Iebūvēts skaļrunis, Divvirzienu audio straumēšanas atbalsts, Audio atskaņošana, izmantojot koaksiālo kabeli – tikai HD-CVI / HD-TVI </span>;>Toiteallikas: 12 V alalisvool </span>; <table>
Standardne:
AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL
Resolutsioon:
1920x1080 – 1080p @ HD-CVI / HD-TVI / AHD @ 25 kaadrisagedus – Pildi formaat 16:9,
960 x 576  – 960H @ PAL @ 25 kaadrisagedus
Andur:
CMOS
Objektiiv:
2,8 mm
Nähtavuse nurk:
111°
Infrapunavalgustuse tuvastusala:
30 m
LED-valge valguse ulatus:
30 m
IR-valgusti võimsuse reguleerimine:
Automaatne
Videoväljund:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω
Iestatījumi ar DIP pārslēgšanas slēdžiem
Heli:
  • Sisseehitatud mikrofon,
  • Sisseehitatud kõlar,
  • Kahesuunalise heli voogesituse tugi,
  • Audio atskaņošana, izmantojot koaksiālo kabeli – tikai HD-CVI / HD-TVI
    Valitud funktsioonid:
  • Smart Light+ – illuminaatori võimsuse automaatne reguleerimine, et vältida pildi ülepaisutamist
  • D-WDR – lai dünaamiline ulatus
  • 3D EI – Digitaalne müra vähendamine
  • BLC/HLC – taustvalgustuse/erkvalguse kompenseerimine
  • AGC – automaatne võimenduse reguleerimine
  • Dienas/nakts režīms (color/b&w/auto) – ICR automaatne filter
  • Automaatne valge tasakaal
  • Peegel – peegelpilt
    Toiteallikas:
    12V DC / 550mA
    Energiatarve:
    ≤ 6.6 W
    Juhtum:
    Bullet, Plastmasa
    Värv:
    Valge + must
    Kaitseklass:
    IP67
    Mehaanilise kaitse klass:
    Töötemperatuur:
    -40 °C … 60 °C