Preces kods: HAC-HDBW2501R-Z-27135-S2
113,90
Prieinamumas: 2
Jutiklis: 1/2,7 " CMOS </span>;>Matricos dydis: 5 Mpx </span>;>Rezoliucija: 2880 × 1620 @ HD-CVI, 2560 x 1440 @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 1920 x 1080 @ HD-CVI </span>;>Matomumo kampas: 113.0 ° … 31.4 ° </span>;>Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis: 30 metrų </span>;>Maitinimo šaltinis: 12 V nuolatinė srovė </span>; <table>
Standartinis:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Jutiklis:
1/2,7 " CMOS
Matricos dydis:
Megapikselių
Rezoliucija:
2880 × 1620  – 5 Megapikselių @ HD-CVI @ 25 kadrų dažnis ,
2560 x 1440 – 4 Megapikselių @ AHD / HD-CVI / HD-TVI @ 25 kadrų dažnis ,
1920 x 1080 – 1080p @ HD-CVI @ 25 kadrų dažnis ,
960 x 576 – 960H @ CVBS @ 25 kadrų dažnis
Objektyvas:
2,7 … 13,5 mm – Motozoom
Optinis priartinimas:
„“
Skaitmeninis priartinimas:
4x
Matomumo kampas:
113.0 ° … 31.4 °
Signalo ir triukšmo santykis (S/N):
> 65 dB
Infraraudonųjų spindulių apšvietimo aptikimo sritis:
30 metrų
IR apšvietiklio galios reguliavimas:
Automatinis
LED baltos šviesos diapazonas:
„“
Vaizdo išvestis:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL – 1 Vpp / 75 Ω
Iestatījumi ar DIP pārslēgšanas slēdžiem
Garsas:
Pasirinktos funkcijos:
  • Smart IR – automatinis apšvietimo galios reguliavimas, kad būtų išvengta perdėto vaizdo
  • Motozoom objektyvas
  • WDR – 120 dB – platus apšvietimo dinaminis diapazonas
  • 3D NE – Skaitmeninis triukšmo mažinimas
  • F-DNR (atitirpinimo sistema) – kritulių keliamo triukšmo mažinimas
  • Dienos / nakties režimas
  • ICR – infraraudonųjų spindulių mechaninis filtras
  • BLC/HLC/HLC-Pro – fono/intensyvaus apšvietimo kompensavimas
  • AGC – automatinis stiprinimo valdymas
  • Veidrodis – veidrodinis atspindys
  • Automatinis baltos spalvos balansas
  • Privatumo zonos – maks. 8
    Maitinimo šaltinis:
    12 V DC / 550mA
    Energijos suvartojimas:
    ≤ 6.6 W
    Byla:
    Taryba, metalas
    Spalva:
    Balta + juoda
    Apsaugos klasė:
    IP67
    Apsauga nuo vandalizmo:
    IK10
    Darbinė temperatūra:
    -30 °C … 60 °C