Automobilinis įkroviklis Baseus Magic CCMLC20A-01 45W 6A 2x USB-A QC 3.0
Prekės kodas: 43211
15,92
Prieinamumas: 8
 W 6 A CCMLC20A-01-Pagrindinės savybės:
baseus Magic series Dual QC CAR Charger QC 3.0 2x USB 45 W 6 A CCMLC20A-01-Pagrindinė savybė:
  • INCLETEN Greito energijos įkrovimo technologija
  • 2 USB prievadai QC 3.0
  • Pagaminta iš ugniai atsparių ir patvarių medžiagų derinio: PC ir ABS
  • Dvigubas išmanusis lustas — 2 nepriklausomos išmaniosios valdymo sistemos
https://pl 11. 3.0 2x USB 45 W 6 A — unikāls dizains un augsta kvalitāte
„Baseus Magic Series Dual“.Įrengtas QC 3.0 2x USB 45 W 6 A 2 USB-A prievadai, kurių dėka galima įkrauti beveik bet koks įrenginys.
Jo didelė galia45W ir intensyvumas leidžia vienu metu įkrauti du įrenginius: .b> Pristatymas 3.0, PPS, Samsung adaptyvus greitas įkrovimas, Huawei SCP, QuickCharge 3.0.
  • Įvestis: DC 12 V – 24 V
  • USB-A: 4,5 V / 5 A; 5V / 4,5A; 9V / 3A; 12V / 3A; 20V / 2,25A
  • USB A: 5V / 3A; 9V / 3A; 12V / 3A; 15V / 3A; 20V / 2,25A
  • Galia: 45W
  • USB-A + USB-A = 5V / 6A
di class=”v>kraunama” />di
klasė = „col-sm-12“>
Baseus Magic Series Dual QC 3.0 2x USB 45 W 6 A – patvarus, atsparus aukštai temperatūrai ir neslidus
    C USB 6 A.0. Mag. 3. series r body is pagamintas iš neslystančių elementų atsparus aukštai temperatūrai, kuris skatina įkrovimo saugumą.
  • du/p> v/p> class = “col-sm-12″>
baseus magic ccmlc20a-01 45 w 6 a-santrauka. >
Baseus Magic CCMLC20A-01 45 W 6 A automobilinis įkroviklis yra universalus ir efektyvus prietaisas, kuri leidžia patogiai automobilyje vienu metu įkrauti kelis įrenginius, o tai ypač praverčia kelionėse ir kasdieniniame gyvenime.
  • Išmaniųjų telefonų įkrovimas: Baseus Magic CCMLC20A-01 45W 6A 2 x USB-A QC 3.0 įkroviklis idealiai tinka įvairių markių ir modelių išmaniųjų telefonų įkrovimui, leidžiant jiems greitai ir efektyviai valdyti maitinimo šaltinį.
  • Charging Basus2 A-01 45W įkroviklis taip pat puikiai tinka įkrauti planšetinius kompiuterius, kuriems reikia daugiau energijos.
  • Kelionės: Baseus yra puikus įrankis ilgalaikei automobilio galiai h galiai: „Baseus Magic“ įkroviklis siūlo 45W galia ir suteikia maksimalią srovę 6 A, kuri leidžia greitai ir efektyviai įkrauti kelis įrenginius vienu metu.
  • Saugumas: „Baseus Magic CCMLC20A-01“ 45 W 6 A 2x USB-A QC 3.0 įrenginys turi pažangią apsaugą nuo per didelės įtampos, perkaitimo ir trumpojo jungimo, taip apsaugodama jūsų įrenginius ir automobilį nuo pažeidimų.
“https://trorc class=”col.””>im x.pl/zdjecia/43211/car_charger_baseus_magic_ccmlc20a01_45w_6a_2x_usba_qc_30_e37c42.1” alt=”Automobilinio įkroviklio bazė Magic CCMLC20A-01 45 W specifikacija ir techniniai duomenys:” loading=”tinginys” />
Baseus Magic CCMLC20A-01 automobilinis įkroviklis 45 W 6 A 2x USB-A QC 3.0 - Specifikacijos ir techniniai duomenys: