Autolaadija Baseus Magic CCMLC20A-01 45W 6A 2x USB-A QC 3.0
Tootekood: 43211
15,92
Saadavus: 8
 W 6 A CCMLC20A-01-Peamised omadused:
baseus Magic series Dual QC CAR Charger QC 3.0 2x USB 45 W 6 A CCMLC20A-01-Peamine funktsioon:
  • INCLETEN Energia kiirlaadimise tehnoloogia
  • 2 USB porti QC 3.0
  • Valmistatud tulekindlate ja vastupidavate materjalide kombinatsioonist: PC ja ABS-i
  • Kahekordne nutikas kiip — 2 sõltumatut intelligentset juhtimissüsteemi
https://pl 11. 3.0 2x USB 45 W 6 A — unikāls dizains un augsta kvalitāte
Baseus Magic Series DualQC 3.0 2x USB 45 W 6 A on varustatud 2 USB-A pordid, tänu millele saab peaaegu laadida mis tahes seade.
Selle suur võimsus45W ja intensiivsus võimaldab laadida kahte seadet korraga: .b> Kohaletoimetamine 3.0, PPS, Samsungi adaptiivne kiirlaadimine, Huawei SCP, QuickCharge 3.0.
  • Sisend: DC 12 V – 24 V
  • USB-A: 4,5 V / 5 A; 5V / 4,5A; 9V / 3A; 12V / 3A; 20V / 2,25A
  • USB A: 5V / 3A; 9V / 3A; 12V / 3A; 15V / 3A; 20V / 2,25A
  • Võimsus: 45W
  • USB-A + USB-A = 5 V / 6 A
di class=”v>laadimine” />di
klass = ”col-sm-12″>
Baseus Magic Series Dual QC 3.0 2x USB 45 W 6 A – vastupidav, kõrge temperatuurikindel ja libisemiskindel
    C USB 6 A.0. Mag. 3. seeria r keha on valmistatud libisemisvastastest elementidest vastupidav kõrgetele temperatuuridele, mis soodustab laadimise ohutust.
  • kaks/p> v/p> klass = “col-sm-12″>
baseus magic ccmlc20a-01 45 w 6 a-kokkuvõte. >
Baseus Magic CCMLC20A-01 45 W 6 Autolaadija on mitmekülgne ja tõhus seade, mis võimaldab autos mugavalt laadida mitut seadet korraga, mis on eriti kasulik reisidel ja igapäevaseks kasutamiseks.
  • Nutitelefonide laadimine: Baseus Magic CCMLC20A-01 45W 6A 2 x USB-A QC 3.0 laadija sobib ideaalselt erinevate kaubamärkide ja mudelite nutitelefonide laadimiseks, võimaldades neil kiiresti ja tõhusalt toiteallikat juhtida.
  • Charging Basus2 A-01 45W laadija sobib ideaalselt ka rohkem voolu vajavate tahvelarvutite laadimiseks.
  • Reisimine: Baseus on suurepärane tööriist auto pikaajaliseks võimsuseks h võimsuseks: Baseus Magic laadija pakub Võimsus 45W ja tagab maksimaalse voolu 6 A, mis võimaldab kiiresti ja tõhusalt laadida mitut seadet korraga.
  • Turvalisus: Baseus Magic CCMLC20A-01 45 W 6 A 2x USB-A QC 3.0 seadmel on täiustatud kaitse ülepinge, ülekuumenemise ja lühise eest, mis kaitseb teie seadmeid ja autot kahjustuste eest.
“https://trorc class=”col.””>im x.pl/zdjecia/43211/car_charger_baseus_magic_ccmlc20a01_45w_6a_2x_usba_qc_30_e37c12.1” alt=”Autolaadija alus Magic CCMLC20A-01 45 W spetsifikatsioon ja tehnilised andmed:” loading=”laisk” />
Baseus Magic CCMLC20A-01 autolaadija 45 W 6 A 2x USB-A QC 3.0 - Tehnilised andmed ja tehnilised andmed: