AUTOMOBILIŲ TRANSFORMACIJA ATS-110/230V
Prekės kodas: ATS-110/230V
63,03
Prieinamumas: 6
Techninė specifikacija:
Adapterio tipas: Transformacijos
Įtampos galia: 115V kintamoji srovė
Išėjimo įtampa: 230 V kintamoji srovė
Maitinimo adapterio srovės našumas: 0,4A
Nominali galia: 100 VA
Kabelio ilgis: 0,65 m
Apsaugos tipas: Pučia saugiklis 0,8 A
Dydis: 121 x 71 x 45 mm