MAITINIMO INVERTERIS DCDC-11-15/15-24
Prekės kodas: DCDC-11-15/15-24
20,53
Prieinamumas: 4
Techninė specifikacija:
Tipas: Įtampos padidinimas, DC/DC
Įtampos galia: 11 … 14,5 V DC
Išėjimo įtampa: 15 V, 16 V, 18 (18,5) V, 19 (19,5) V, 20 V, 22 V, 24 V DC – jungiklio nustatymas
Galia: 90W
Taikymas: Įrenginys skirtas nešiojamiesiems kompiuteriams, fotoaparatų monitoriams maitinti
Dydis: 93 x 65 x 36 mm